Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Marketing asistent - Říčany u Prahy

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 33 000–35 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, hledáme do centrály se sídlem v Říčanech u Prahy vhodného kandidáta na pozici Marketing asistent - Říčany u Prahy

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Administrativní podpora marketingového oddělení
  • Vystavování faktur za marketingové plochy pro naše dodavatele
  • Komunikace s dodavateli při přípravě dodavatelských aktivit
  • Příprava a vyhodnocování mailingů
  • Koordinace přípravy, schvalování s dodavateli a vyhodnocování kampaní
  • Spolupráce s grafiky i copywritery
  • Příprava, kontrola a finální korektura kampaňových materiálů
  • Pomoc s dalšími pravidelnými činnostmi jako pomoc při přípravě reportů
  • Kontrola správnosti údajů v online profilech našich prodejen

POŽADUJEME:

  • Vzdělání v oblasti marketingu – VÝHODOU
  • Juniornějšího kolegu, který je ochotný se dále vzdělávat
  • Pečlivý přístup a schopnost efektivně organizovat práci
  • Smysl pro tvorbu textů, analytické myšlení a cit pro marketing
  • Znalost MS Office
  • Zkušenost s vyhodnocováním marketingových kampaní výhodou
  • Kreativitu, týmového ducha a chuť učit se
  • Časovou flexibilitu, samostatnost a ochotu

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Skvělou startovní pozici pro marketingovou kariéru
  • Práci v přátelském kolektivu mladých lidí
  • Možnost seberealizace a profesního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivující příjem
  • Firemní benefity
  • Firemní stravování za výhodné ceny
  • Mobil, multisportku
  • Významnou slevu na produkty
  • Lokalita pracoviště – Praha – východ

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV skrze odpovědní formulář. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Vhodné pro

Absolventy.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás